صادرات نایلون حبابدار

خرید نایلون حبابدار با قیمت مناسب

صنایع بسته بندی در سراسر جهان همواره دستخوش تغییرات زیادی بوده است. امکان دسترسی به مواد اولیه جدید و به کار گرفتن دستگاه های مدرن؛ به ما اجازه می دهد تا امکان تولید محصولات جدید و کارآمدی را داشته باشیم. نایلون حبابدار یکی از گزینه های بسیار مناسب برای بسته بندی در شرایط مختلف است. وجود حباب (محفظه های کوچک پر شده از هوا) بر روی این نایلون ها باعث شده تا بتوانند در برابر ضربه و حرارت از خود مقاومت مناسبی نشان دهند. بسیاری از افراد فعال در زمینه فروش نایلون حبابدار این روزها به فکر صادرات نایلون حبابدار هستند. در ادامه این مطلب متخصصین ما در سایت پلی پارس تهران توضیحات بیشتری را در خصوص صادرات نایلون حبابدار با شما در میان می گذارند.

نایلون بسته بندی خشکبار

اصول اولیه صادرات نایلون حبابدار

امروزه در بازار نمونه های مختلفی از نایلون حبابدار موجود است و در صورتی که شما قصد راه اندازی واحد تولید نایلون حبابدار را دارید؛ باید انواع مختلف این محصولات را بهتر بشناسید. انواع نایلون حبابدار برای استفاده در شرایط مختلف تولید و وارد بازار می شوند. اما به طور کلی می توان گفت که اصلی ترین کاربرد این محصولات بسته بندی است. حال برای بسته بندی محصولات گوناگون یا استفاده در شرایط مختلف کاری باید سراغ نمونه های متفاوتی از نایلون حبابدار برویم.

 

خرید نایلون حبابدار

 

هدف اصلی از صادرات نایلون حبابدار این است که ابتدا نیازهای یک دسته از مشتریان را برای این محصولات تشخیص دهیم. در قدم بعدی نوبت به تولید نایلون حبابدار سازگار با کاربری مدنظر مشتری میرسد. پس به این شکل می توان گفت که روند تولید محصول و سایر جزئیات مربوط به آن باید با توجه به نیاز مشتری طی شوند. چرا که تنها در این شرایط مشتری می تواند از خرید نایلون حبابدار رضایت کافی داشته باشد. اما نباید این موضوع را فراموش کرد که همه افرادی که قصد فعالیت در زمینه نایلون حبابدار را دارند، باید با جزئیات بیشتر مربوط به این محصولات مانند انواع آنها، کاربرد، نحوه استفاده و… آشنا شوند. این موضوع قطعا اجازه می دهد تا بازار هدف خود را در بیرون از کشور با دقت بیشتری پیدا کنید و به موفقیت نزدیکتر شوید.

صادرات نایلون حبابدار بیشتر به چه کشورهایی انجام می شود؟

ایران در سال های اخیر توانسته نام خود را به عنوان یکی از چندین کشور فعال در زمینه تولیدات پتروشیمیایی ثبت کند. محصولات پلاستیکی و انواع نایلون تولید شده در ایران دارای کیفیت قابل قبولی است. از طرفی از نظر قیمت نیز این محصولات در رده بندی خوبی قرار می گیرند و همین باعث می شود تا مسیر برای پیشرفت تجار داخلی فعال در زمینه فروش نایلون حبابدار باز باشد.

حتی جالب است بدانید کشور چین که از نظر قیمت نیروی کار هیچ مشکلی ندارد، همواره قیمت محصولات تولید شرکت های ایرانی را مناسب دانسته و با آنها همکاری کرده است. البته در این میان نباید از جایگاه سیاسی و اقتصادی ایران نیز غافل شویم. وجود تحریم ها و روابط تجاری نامناسب با بسیاری از کشورهای همسایه (و البته سایر کشورهای دور و نزدیک) می تواند در بسیاری از موارد دشواری هایی در مسیر افراد فعال در زمینه صادرات نایلون حبابدار باشد. می توان گفت کشورهای زیر به طور کلی بیشترین میزان صادرات نایلون حبابدار ایران را به خود اختصاص داده اند:

  •  پاکستان
  •  عراق
  •  ترکیه
  •  جمهوری آذربایجان
  •  کشورهای اروپایی مانند: هلند، یونان، گرجستان، دانمارک، قبرس، کرواسی، اتریش، فنلاند، آلمان، بلژیک و…

البته بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که روند صادرات به کشورهای اروپایی معمولاً پیچیدگی های بیشتری دارد و تحویل بار در مرز این کشورها معمولا انجام می شود.

آشنایی با شرایط و قوانین صادرات نایلون حبابدار

اگر قصد فعالیت در زمینه صادرات نایلون حبابدار را دارید، باید با شرایط و قوانین مختلف مربوط به این عرصه آشنایی بیشتری به دست آورید. روند کار معمولاً به این صورت است که مشتری ابتدا از بین محصولات گوناگون شما گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بیعانه آن را پرداخت می کند. شرکت تولیدکننده داخلی بعد از دریافت بیعانه شروع به تولید نایلون حبابدار مینماید.

در مرحله بعدی اولین نمونه تولید شده را در اختیار مشتری قرار می دهند تا در صورت رضایت کامل روند تولیدات ادامه پیدا کند و در نهایت به مرحله صادرات برسیم. هنگامی که شاهد اتمام تولید نایلون حبابدار مورد نیاز مشتری بودیم، روند انتقال بار به صورت هوایی، تریلی ترانزیت، کشتی و… به کشور مورد نظر طی خواهد شد. در این زمان تسویه حساب نهایی باید توسط شرکت سفارش دهنده انجام شود. اما این نکته مهم را نیز نباید فراموش کرد که تسویه حساب تنها زمانی انجام خواهد شد که گیرنده بار از سلامت و کیفیت آن اطمینان حاصل نماید.

 

خرید نایلون حبابدار

اهمیت کیفیت نایلون حبابدار در زمان صادرات

مشتریان با سطوح نیازهای مختلف همواره برای بسته بندی محصولات خود به نمونه هایی از نایلون حبابدار نیاز دارند که کیفیت آنها پاسخگوی نیازشان باشد. در بیشتر موارد می بینیم که شرکت سفارش دهنده یک نماینده یا فرد معتمد را مسئول بازدید از کارخانه و دفتر مرکزی شرکت خواهد کرد. این فرد وظیفه دارد تا ویژگی های محصول مورد نظر خود را به تولید کنندگان اعلام کند و در اولین مرحله تولید، وضعیت کیفی محصول را مورد بررسی دقیق قرار دهد.

3 مورد از پرکاربردترین نایلون ها

از آنجایی که در بازار جهانی دسترسی مشتریان به شرکت های مختلف گسترده تر است؛ تولیدکنندگان و افراد فعال در زمینه صادرات نایلون حبابدار باید بتوانند از نظر کیفی با سایر افراد فعال در این عرصه رقابت کنند. از همین رو وقتی پسوند صادراتی به یک محصول اضافه می شود، باید از نظر کیفی با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد.

آشنایی با روند تحویل بار در زمان صادرات نایلون حبابدار

روند تحویل بار در زمان صادرات نایلون حبابدار از اهمیت زیادی برخوردار است و حتماً باید به آن توجه ویژه داشته باشید. در صورتی که ظاهر نهایی محصول شما برای تحویل به مشتری آماده نباشد، رضایت نهایی آنها جذب نخواهد شد و همین مشکلات گوناگونی را برای شما به وجود می آورد. روند تحویل بار در کشورهای خاورمیانه و سایر همسایه های ایران بسیار ساده است و به وسیله ترانزیت یا سایر روش های مختلف، بار در محل مورد نظر به مشتری تحویل داده خواهد شد. اما زمانی که صحبت از صادرات به کشورهای اروپایی به میان می آید، روند کار کمی متفاوت خواهد بود. در بیشتر موارد می بینیم که برای انتقال بار به کشورهای اروپایی معمولاً محموله مورد نظر را لب مرز کشور مورد نظر تحویل مشتری می دهند.

انواع نایلون حبابدار صادراتی

معمولا افرادی که در زمینه فروش نایلون حبابدار فعالیت دارند، می دانند که انواع مختلف این محصولات در شرایط متفاوتی کاربرد دارد. همچنین ممکن است نیاز برخی از کشورها صرفاً نمونه خاصی از نایلون حبابدار باشد. به همین دلیل افراد فعال در عرصه صادرات انواع نایلون حبابدار باید با آن نمونه های مختلف محصولات آشنایی داشته باشند. متخصصین ما در ادامه انواع آنها را خدمت شما معرفی خواهند کرد:

نایلون حبابدار رولی

نایلون حبابدار معمولاً در ابعاد گوناگون و با اندازه حباب های متفاوتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. فروش آنها به صورت رولی باعث شده تا مشتریان با سطوح نیاز گوناگون بتوانند به راحتی آنها را در مقاطع مورد نظر خود برش داده و استفاده کنند. نمونه هایی از نایلون حبابدار که دارای حباب های ریزتر هستند برای وسایل و محصولات خاص که حساسیت بالاتری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین نایلون های حبابدار دارای حباب های بزرگتر، قدرت ضربه گیری بیشتری دارند و برای وسایل بزرگ مانند انواع مبلمان، یخچال و… به کار می روند.

پاکت نایلون حبابدار

انواع پاکت تولید شده به وسیله نایلون حبابدار را می توان در اشکال مختلفی به بازار عرضه کرد. معمولاً شکل ظاهری محصولات با توجه به محصول یا وسیله ای که قصد بسته بندی آن را دارید متفاوت خواهد بود. پاکت ها یا کیسه های حباب دار با انواع متفاوتی وارد بازار می شوند و از نظر نوع حباب و ابعاد نهایی این محصولات نیز می توان آنها را دسته بندی کرد.
همانطور که تا اینجای کار باید متوجه شده باشید هر کدام از انواع نایلون حبابدار نیز بر اساس پارامترهای مختلفی مانند ابعاد و کاربرد؛ به دسته بندی های کوچکتری تقسیم می شوند. در ادامه نگاهی اجمالی به این دسته بندی های کوچکتر خواهیم انداخت.

نایلون حبابدار معمولی یا دو بعدی

می توان گفت عمومی ترین انواع نایلون حبابدار، این محصولات هستند و کاربرد بسیار فراوانی دارند. امکان به کارگیری نایلون حبابدار دو بعدی برای بسته بندی انواع لوازم و وسایل مختلف وجود دارد. از همین رو میبینیم برای حمل و نقل وسایل شکستنی یا تجهیزات حساس، حمل و نقل قاب عکس یا ظروف چینی، لوازم یدکی، انواع تابلوهای تزیینی، مجسمه ها و… از این محصولات استفاده می شود.
در اکثر موارد نایلون حبابدار معمولی به صورت رولی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و بر اساس ابعاد نایلون و نوع حباب استفاده شده روی آن، می توان آنها را در دسته بندی های کوچکتری نیز تقسیم کرد. علاوه بر بسته بندی این نمونه از نایلون حبابدار به عنوان عایق حرارتی مناسبی نیز شناخته می شود و میتواند در برابر انتقال حرارت و صدا از خود مقاومت خوبی نشان دهد.

نایلون حبابدار سه لایه

هرچقدر تعداد لایه های نایلون حبابدار بیشتر باشد، مقاومت این محصولات در برابر ضربه یا فشار بالاتر خواهد بود. نمونه هایی از نایلون حبابدار در سه لایه مختلف تولید می شوند که یک لایه دارای سطح لطیف و نرمی است که به راحتی به دور وسایل پیچیده می شود. لایه بعدی دارای حباب می باشد و فاصله هوایی که وظیفه ایجاد عایقی و ضربه گیری را ایفا می کند، مربوط به این لایه است. بعد از این نیز یک لایه بر روی حباب ها کشیده می شود و به این صورت نایلون حبابدار از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار خواهد بود.

برای حمل و نقل وسایل یا تجهیزاتی که از حساسیت بالایی برخوردارند و نیاز به دفع ضربه یا فشار بیشتر احساس می شود، نایلون حبابدار سه لایه گزینه بسیار مناسبی است و می تواند موارد استفاده فراوانی داشته باشد. همچنین برای موارد استفاده گوناگون این محصولات را با حباب های درشت یا ریز تولید می کنند که هر کدام از این موارد در شرایط خاصی کاربرد دارد.

نایلون حبابدار سه بعدی

نایلون حبابدار سه بعدی در اصل یک بسته بندی خاص برای وسایل مورد نظر شما می باشد که به راحتی کل قسمت های حساس محصولات شما را می پوشاند. با استفاده از این نایلون حبابدار می توانید روند بسته بندی تجهیزات خود را با دقت و سرعت بیشتری طی کنید. نمونه های پرکاربرد نایلون حبابدار سه بعدی را می توان درون بسته بندی یخچال ها یا نایلون های مخصوص بسته بندی مبل مشاهده کرد.

نمونه های دیگری از این محصولات وجود دارند که به صورت اختصاصی برای وسایل الکترونیکی و یا سایر تجهیزات با ابعاد کوچک تولید شده اند. همچنین در نمونه های دیگری نایلون حبابدار، امکان بستن درب بسته بندی به وسیله زیپ مخصوص برای استفاده کنندگان وجود خواهد داشت. همین موضوع اجازه می دهد تا وسایل یا تجهیزات مورد نظر شما از عوامل خارجی مختلف در امان باشند.

سخن نهایی
متخصصین ما در این مطلب سعی کردند تا اطلاعات لازم برای صادرات نایلون حبابدار را در اختیار شما قرار دهند. در اختیار داشتن مواد اولیه مناسب و از سوی دیگر دسترسی به تکنولوژی لازم برای تولید نایلون حبابدار باعث شده تا بسیاری از کارآفرینان کشورمان رو به تولید این محصولات آورند. البته فعالیت در این زمینه به صورت واسطه نیز می تواند سود خوبی برای افراد فعال در زمینه تجارت به همراه داشته باشد.

نکته ای که باید به آن اشراف داشته باشید، داشتن ارتباطات مفید و قدرتمند است. وجود این ارتباطات در زمینه صادرات نایلون حبابدار قطعا بزرگترین سرمایه افراد فعال در زمینه فروش نایلون حبابدار خواهد بود. در ضمن اگر قصد فعالیت در این عرصه را دارید، متخصصان ما در سایت پلی پارس تهران می توانند نکات مهم و دانستنی های ضروری مربوط به این عرصه را با شما به اشتراک بگذارند.

 

سوالات متداول

صادرات نایلون حبابدار به چه کشورهای انجام می شود؟

تمامی کشورهای همسایه ما به عنوان مشتریان پر پتانسیل شناخته می شوند. همچنین ایران در مواردی انواع خاص و با کیفیت نایلون حبابدار را به کشورهای اروپایی نیز صادر می کند.

آیا صادرات نایلون حبابدار ایده تجاری خوبی است؟

کشور ایران به دلیل داشتن پتانسیل بالا در زمینه تولیدات پتروشیمیایی در سالهای اخیر توانسته توجه درصد زیادی از کشورهای خارجی را به محصولات مانند نایلون حبابدار جلب کند.

روند صادرات نایلون حبابدار به کشورهای خارجی چگونه انجام می شود؟

معمولا فرد یا شرکتی بسته به تقاضا یا نیاز خود به تولید کنندگان کشور ما سفارش محصول با ویژگی های خاصی را می دهد. بعد از نمونه اولیه برای مشتری تولید می شود و در صورتی که از نظر کیفیتی قابل تایید بود، سفارشات بیشتری انجام میشود. بعد از آن نیز با وسایل نقلیه از راه های زمینی، دریایی یا هوایی بار را به مقصد میرسانند و کارشناس مربوطه صحت بار و کیفیت آن را تایید می کند.

قبل از صادرات نایلون حبابدار باید چه موضوعی را مورد بررسی دقیق قرار دهیم؟

فرد فعال در این عرصه باید حتما با انواع این محصولات، روند ساخت آنها و پارامترهای مختلف تاثیرگذار روی قیمت و کیفیت نایلون حبابدار آشنایی لازم را به دست آورد.

کدام نوع از نایلون حبابدار برای صادرات مناسب است؟

بسته به سفارش مشتری نوع نایلون حبابدار مورد نیاز شما متفاوت خواهد بود. بسته به سفارش مشتری شما باید توانایی تولید و عرضه محصولات درخواست شده آنها را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *