استفاده از کیسه حبابدار برای بسته بندی

در زمان جابجایی و اسباب کشی و یا زمانی که قصد بسته بندی برخی از محصولات را داریم، باید از آنها در برابر ضربه و عوامل محیطی مختلف محافظت کنیم. یکی از محصولات پرکاربردی که در این زمینه موارد استفاده فراوانی دارد، نایلون حبابدار است که با نام نایلون ضربه گیر یا پلاستیک ضربه گیر نیز شناخته می‌ شود. یکی از محصولات کاربردی تولید شده به وسیله نایلون حبابدار، کیسه حبابدار می‌ باشد. این کیسه‌ ها که به وسیله نایلون حبابدار تولید شده‌ اند، دارای خاصیت ضد ضربه هستند و برای بسته بندی وسایل در زمان حمل و نقل گزینه‌ های بسیار مناسبی به شمار می‌ روند. در ادامه این مطلب از سایت پلی پارس تهران قصد داریم روند استفاده از کیسه حبابدار برای بسته بندی را با هم مرور کنیم و نکاتی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم.

تفاوت ضخامت نایلون های حبابدار

کیسه حبابدار چیست و انواع آن کدامند؟

برای تولید کیسه حبابدار از دستگاه‌ های دوخت پرسی مختلف استفاده می‌ شود. این محصولات را به صورت کیسه‌ هایی در می‌ آورند که می‌ توان به راحتی وسایل مختلف را در آنها قرار داد. مقاومت بالای آنها در برابر ضربه باعث می‌ شود که محتویات درون کیسه‌ ها به هیچ عنوان آسیب نبینند. امروزه برای مصارف گوناگون انواع مختلف کیسه به وسیله نایلون ضد ضربه تولید می‌ شوند که بر اساس پارامترهای گوناگونی می‌ توان انواع آنها را در دسته بندی‌ های مختلف قرار داد. به همین دلیل مشتریانی که قصد خرید پلاستیک ضربه‌ گیر کیسه‌ ای یا کیسه حبابدار را دارند، بهتر است قبل از همه چیز با انواع محصولات آشنا شوند. این موارد عبارتند از:

 

نایلون حبابدار باکیفیت

 

 • کیسه نایلون ضربه گیر مکعبی شکل یا سه بعدی
 • کیسه دو سر دوخت
 • کیسه یک سر دوخت

البته در یک دسته‌ بندی کلی‌ تر می‌ توان انواع محصولات را بر اساس ابعاد و نوع نایلون حبابدار استفاده شده برای تولید آنها نیز تقسیم بندی کرد.

با کاربرد کیسه حبابدار بیشتر آشنا شوید

انواع کیسه تولید شده با استفاده از نایلون حبابدار یا پلاستیک ضربه گیر در شرایط مختلفی کاربرد دارند. این محصولات را بر اساس نوع کاربردشان تولید می‌ کنند و به همین دلیل در ادامه کاربردهای کیسه حبابدار را با هم بیشتر بررسی خواهیم کرد:

 • کیسه حبابدار یا پلاستیک ضربه گیر مخصوص بسته بندی قطعات صنعتی است که با ابعاد محصولات سازگاری دارد و بر اساس شکل ظاهری آنها تولید شده است.
 • کیسه نایلون حبابدار مورد استفاده برای درب‌ های ضد سرقت معمولاً به صورت یک سر دوخت بوده و متناسب با ابعاد این درها تولید و به بازار عرضه می‌ شود.
 • کیسه‌ های حبابدار مورد استفاده برای بسته بندی مبلمان معمولاً از نوع سه بعدی هستند و باید با ابعاد آنها نیز سازگاری داشته باشند.

البته انواع دیگر کیسه‌ های حبابدار سه بعدی یا مکعبی برای وسایل مختلف مانند یخچال، فریزر، اجاق گاز و… کاربرد دارند. همچنین نمونه‌ های کوچکتری از نایلون حبابدار کیسه‌ ای نیز وجود دارد که در زمان حمل و نقل وسایل برای بسته بندی مواردی مانند قاب عکس، ظروف، مجسمه‌ ها و… به کار می‌ روند.

با مزایای کیسه حبابدار بیشتر آشنا شوید

استفاده از نایلون حبابدار برای تولید این محصولات باعث شده تا مزایای زیادی در اختیار استفاده کنندگان قرار بگیرد. در ادامه این موارد را با هم مورد بررسی دقیق‌ تر قرار خواهیم داد تا با ویژگی‌ های اصلی و مزایای کیسه حبابدار آشنا شوید.

 • مقاومت بالا در برابر هرگونه عوامل بیرونی مانند رطوبت، گرد و غبار و… که باعث می‌ شود وسایل حساس الکترونیکی یا محصولاتی که در دسته مواد غذایی و دارویی قرار می‌ گیرند را بتوان با کیسه حبابدار بسته بندی کرد.
 • ضد اشعه مضر خورشید: نور خورشید دارای اشعه‌ های مضری است که امکان آسیب رسیدن به هر محصولی را دارند. روند طراحی و تولید انواع نایلون حبابدار به صورتی بوده که می‌ توانند بخش زیادی از این اشعه‌ های خطرناک را به خود جذب کرده و مانع از رسیدن آنها به وسایل یا محصولات درون بسته بندی شود.
 • قدرت عایقی بالا در برابر صدا و حرارت: وجود حباب‌ های کوچک بر روی نایلون ضربه گیر باعث شده تا یک فاصله هوایی مختصر در اطراف آنها به وجود بیاید.
 • مقاومت بالا در برابر ضربه: پوشش حباب دار بر روی این محصولات باعث شده تا در برابر انواع ضربه و فشار مقاومت بیشتری از خود نشان دهند و تا حد زیادی از وسایل یا محصولات حساس نگهداری کنند.
 • قابلیت استفاده مجدد: انواع نایلون حبابدار محصولات بادوام هستند که امکان استفاده از آنها در طولانی مدت نیز برای شما وجود خواهد داشت.

 

خرید عمده نایلون حبابدار از پلی پارس تهران

نحوه استفاده از کیسه حبابدار

از آنجایی که انواع کیسه حبابدار یک فضای بسته در اختیار شما قرار می‌ دهند، روند استفاده از آنها بسیار آسان خواهد بود. زمانی که قصد به کارگیری انواع کیسه حبابدار یک سر دوخت را دارید، بهتر است نوع کیسه را سازگار با وسایل مورد نظر خود انتخاب کنید. همچنین توصیه می‌ شود که سایز پلاستیک از اندازه کلیه وسایل مورد نظر شما باید کمی بیشتر باشد که بتوانید در بین کیسه‌ ها را به خوبی محکم کنید. نمونه‌ ای از انواع کیسه تولید شده با نایلون حبابدار وجود دارند که در بخش بالایی آن یک عدد زیپ مخصوص قرار داده شده که کمک می‌ کند به راحتی بسته بندی خود را محکم کنید. همچنین در شرایطی که قصد استفاده از کیسه حبابدار سه بعدی یا مکعبی شکل را دارید، باید حتماً دقت کافی برای قرار دادن وسایل در آن را به خرج دهید. چرا که اگر وسیله مورد نظر به درستی درون کیسه قرار نگیرد، احتمال آسیب دیدن آن افزایش می‌ یابد و تاثیر استفاده از این کیسه‌ ها کاهش می‌ یابد. معمولاً انواع کیسه حبابدار سه‌ بعدی متناسب با ابعاد و اندازه وسایلی که قرار است در آن جای دهید تولید شده‌ اند، پس با کمی دقت به راحتی امکان استفاده از آنها برای شما وجود خواهد داشت.

خرید نایلون حبابدار عمده

نکات مهم در زمان انتخاب کیسه حبابدار

یکی از نکات بسیار مهمی که در زمان خرید کیسه حبابدار باید به آن توجه داشته باشید، نوع نایلون حبابدار به کار رفته برای تولید این محصولات است. معمولاً انواع نایلون حبابدار را می‌ توان به دو دسته سه لایه و دو لایه تقسیم کرد. نمونه‌ های سه لایه دارای استحکام و مقاومت بیشتری خواهند بود و به این صورت از وسایل شما به شکل موثر نگهداری خواهند کرد. همچنین به یاد داشته باشید که کیسه حبابداری که دارای حباب‌ های بزرگتری است، برای وسایل با حجم بیشتر به کار می‌ رود و انواع دیگر این محصولات با اندازه‌ ها به کوچکتر برای وسایل ظریف و حساس مناسب‌ تر هستند.

سخن نهایی

استفاده از کیسه حبابدار برای بسته بندی وسایل انتخاب بسیار مناسبی می‌ باشد. اما نباید فراموش کنید که این محصولات دارای انواع مختلفی هستند و برای مصارف گوناگون باید سراغ نمونه‌ های متفاوت آنها بروید. همچنین سعی داشته باشید که کیسه حبابدار مورد نظر خود را از فروشنده‌ های معتبر تهیه کنید. کیفیت تولید و مواد اولیه به کار رفته در این محصولات روی عملکرد کلی آنها در زمان بسته بندی تاثیر زیادی خواهند داشت. متخصصین ما در سایت پلی پارس تهران آماده‌ اند تا راهنمایی‌ های لازم را در در اختیار شما بگذارند.

سوالات متداول

کیسه حبابدار در چه مواردی کاربرد دارد؟

برای بسته بندی وسایل گوناگون با ابعاد مختلف می‌ توان سراغ استفاده از کیسه حبابدار رفت.

انواع کیسه حبابدار کدامند؟

انواع کیسه‌ های حبابدار می‌ توان به نمونه‌ های یک سر دوخت، دو سر دوخت و سه بعدی تقسیم کرد. البته بر اساس ابعاد و نوع حباب‌ ها نیز محصولات را دسته‌ بندی می‌ کنند.

نحوه استفاده از کیسه حبابدار چگونه است؟

روند استفاده از کیسه حبابدار بسیار ساده می‌ باشد، ولی باید در زمان انتخاب آنها سراغ گزینه درست بروید و بعد از بسته بندی به خوبی درب آن را ببندید.

کدام نوع از کیسه حبابدار برای بسته بندی وسایل من مناسب است؟

بسته به موارد نیاز شما نوع نایلون حبابدار کیسه‌ ای می‌ تواند متفاوت باشد؛ در این مطلب توضیحات کافی در این خصوص داده‌ ایم.

برای خرید کیسه حبابدار باید از کجا اقدام کنیم؟

بهتر است سراغ فروشندگان معتبری بروید که از تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات خود استفاده می‌ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *