چاپ روی نایلون حبابدار چگونه انجام می شود؟

نایلون ضربه گیر با کیفیت

استفاده از انواع نایلون باعث پیشرفت زیادی در صنایع بسته بندی شده است. یکی از این محصولات که نقش بسیار مهمی در زمان انجام فعالیت‌ های مختلف می‌ تواند داشته باشد، نایلون حبابدار می‌ باشد. خاصیت ضد ضربه بودن این نمونه از نایلون شاخص‌ ترین ویژگی آنهاست که باعث می‌ شود در صنایع مختلف و به خصوص برای بسته بندی محصولاتی که ممکن است در صورت ضربه آسیب ببیند، بتوان از آنها استفاده کرد. یکی از مزایای اصلی که با این محصولات در اختیار ما قرار می‌ گیرد؛ امکان چاپ نایلون حبابدار است. با چاپ نام برند یا سایر اطلاعات مورد نظر خود روی این محصولات می‌ توان ظاهری زیبا به آنها بخشید و از طرفی اهداف بازاریابی خود را به شکلی درست و اصولی دنبال کنید. در ادامه این مطلب از سایت پلی پارس تهران بیشتر در مورد این که چاپ روی نایلون حبابدار چگونه انجام می‌ شود صحبت خواهیم کرد.

 

نایلون حبابدار ارزان قیمت

چرا باید سراغ چاپ نایلون حبابدار برویم؟

نایلون‌ های حبابدار امروزه برای مصارف مختلف، در ابعاد و اشکال گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌ شوند. در بسیاری از موارد می‌ بینیم که نیاز به ذکر اطلاعاتی در خصوص محصول مورد نظر یا برند تولید کننده آن روی بسته بندی داریم. از طرفی وقتی از نایلون حبابدار برای بسته بندی وسایل یا محصولات حساس استفاده می‌ کنیم حتماً نیاز به ذکر هشدارهای لازم خواهید داشت. به همین دلیل چاپ روی نایلون حبابدار از اهمیت بالایی برخوردار است و بهتر است که مدنظر قرار داده شود. روش‌ های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که در ادامه آنها را با هم مورد بررسی قرار می‌ دهیم.

استانداردهای چاپ روی نایلون حبابدار

روند چاپ نایلون حبابدار بهتر است که با استفاده از تجهیزات به روز انجام شود تا نتیجه نهایی کار باب میل ما باشد. با استفاده از این تجهیزات میتوانید انواع تصاویر، نوشته‌ ها، لوگو و طرح‌ های گوناگون را به راحتی روی سطح نایلون حبابدار چاپ نمایید. روند چاپ می‌ تواند در رنگ‌ های مختلف و به صورت عمودی و افقی صورت پذیرد. همچنین با استفاده از دستگاه‌ های جدید امکان چاپ در ردیف‌ هایی بین ۱۰ تا ۸۰ سانتی متر امکان پذیر است. سایر جزئیات مربوط به روند چاپ مانند سایز کلیشه‌ ها باید با توجه به موارد نیاز و سلیقه مشتریان مشخص شود.
چاپ نایلون حبابدار باعث می‌ شود تا بسته بندی محصولات شما به صورت سفارشی سازی شده باشد. این موضوع علاوه بر آنکه اطلاعات ضروری را در اختیار مشتریان قرار می‌ دهد، به زیباتر شدن بسته‌ بندی محصول کمک می کند.

روش‌ های چاپ نایلون حبابدار

امروزه تجهیزات مختلفی برای چاپ روی نایلون حبابدار وجود دارد که هر کدام از این روش ها مزایا و ویژگی‌ های خاصی دارند. انواع چاپ قابل استفاده روی نایلون حبابدار و سایر انواع پلاستیک عبارتند از:

  • چاپ اسکرین
  • چاپ دیجیتال یا جوهرافشان
  • چاپ طلاکوب
  • چاپ لیزر
  • چاپ پد
  • چاپ UV
  • چاپ فلکسو گرافی

در میان روش های بالا، چاپ طلاکوب و چاپ لیزر برای نایلون حبابدار کاربرد زیادی نخواهند داشت. همچنین بسیاری از تولیدکنندگان صرفاً از روش‌ های خاصی برای این کار استفاده می‌ کنند. در ادامه متخصصین ما در سایت پلی پارس تهران اطلاعات لازم را در این خصوص با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

 

چاپ پد روی نایلون حبابدار

می‌ توان گفت ساده‌ ترین روش برای چاپ نایلون حبابدار استفاده از روش چاپ پد است. در این روش تصاویر و متون مورد نظر را باید ابتدا روی یک پلیس سیلیکونی حکاکی کرد و بعد از شناور کردن آن در جوهر، می‌ توانید از آن بر روی نایلون‌ های خود استفاده کنید.
بسیاری تصور می‌ کنند که در این روش فقط از یک رنگ می‌ توانند استفاده کنند؛ اما بهتر است به یاد داشته باشید که چنین نیست. در بسیاری از موارد می‌ بینیم که تجهیزات خاصی برای اجرای این نمونه چاپ وجود دارد و به مشتریان اجازه می‌ دهد تا طرح‌ ها یا متن مورد نظر خود بر روی نایلون حبابدار را سفارشی سازی کنند.

چاپ دیجیتال یا جوهر افشان روی نایلون حبابدار

یکی از روش‌ های چاپ نایلون حبابدار استفاده از دستگاه‌ های جوهر افشان یا چاپ دیجیتال است. این نمونه از دستگاه چاپ دیجیتال به عنوان پیشرفته‌ ترین تجهیزات برای انجام این کار به شمار می‌ روند. قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری آنها باعث می‌ شود که امکان چاپ در فرمت‌ های بسیار کوچک یا بسیار بزرگ را نیز داشته باشید. البته نباید فراموش کرد که این نمونه از چاپ برای شرایطی گزینه مناسبی خواهد بود که نیاز به چاپ نایلون حبابدار در ابعاد محدودی را دارید. چرا که برای چاپ در حجم بسیار بالا، میزان جوهر مورد نیاز به آنها افزایش خواهد یافت و همین باعث می‌ شود تا انتخاب مقرون به صرفه نباشد.

چاپ اسکرین روی نایلون حبابدار

نزدیکترین روش چاپ نایلون حبابدار به سایر روش های سنتی، چاپ اسکرین است. در این روش باید از شابلون‌ هایی که بر روی ابریشم‌ های توری و با ساختار نرم قرار داده شده‌ اند استفاده کنید. وقتی شابلون را درون جوهر قرار می‌ دهید، ابریشم‌ ها میزان جوهر مورد نیاز را جذب کرده و در زمان چاپ آن را به سطح نایلون حبابدار انتقال می دهند.

از سوی دیگر برای دسترسی به نتایج بهتر معمولاً با استفاده از اشعه فرابنفش روند خشک کردن جوهر را طی می‌ کنند. تصاویر، متون و سایر اشکال چاپ شده روی نایلون حبابدار در این روش دوام بالایی دارند و پیشنهاد متخصصین ما در پلی پارس تهران این است که در زمان استفاده از این چاپ سراغ رنگ‌ های شاد و تند بروید تا نتیجه نهایی کار چاپ بهتر باشد.

چاپ فلکسو گرافی روی نایلون حبابدار

برای انجام این نمونه از چاپ باید سراغ یک صفحه انعطاف‌ پذیر رفت که وظیفه چاپ جوهر بر روی سطح مورد نظر ما را دارد. در زمان استفاده از این نوع چاپ ابتدا باید بخش‌ هایی که قصد چاپ تصویر روی آنها را دارید، از بخش‌ های بدون تصویر جدا کنید. امکان اجرای انواع طرح‌ ها و متون بر روی سطوح نایلون حبابدار با این روش برای شما وجود خواهد داشت. در این تجهیزات چاپ، صفحه انعطاف پذیر که به عنوان شابلون عمل می‌ کند و دارای جوهر می باشد را به دور یک سیلندر چرخان می‌ پیچند. در مراحل بعدی با چرخش سیلندر روی سطح مورد نظر، شاهد ثبت کلمات یا تصاویر بر روی قسمت‌ های مختلف نایلون حبابدار خواهید بود.

چاپ UV روی نایلون حبابدار

وظیفه اشعه uv در این روش چاپ نایلون حبابدار به این صورت است که از آن برای خشک کردن جوهرهایی که بر روی سطح نایلون حبابدار قرار گرفته استفاده می‌ نمایند. با استفاده از این روش شما می‌ توانید متون و تصاویر با کیفیتی را بر روی سطح نایلون حبابدار چاپ کنید. از سوی دیگر کیفیت رنگ‌ ها و تصاویر چاپ شده بسیار بالا هستند. اما از آنجایی که زمان مورد نیاز و هزینه انجام این کار بسیار بالاست، بیشتر تولیدکنندگان سراغ روش‌ های مقرون به صرفه‌ تر می‌ روند تا هزینه‌ های اولیه برای انجام بسته‌ بندی را تا حد قابل توجهی کاهش دهند.

 

چاپ نایلون حبابدار

 

سخن نهایی
زمانی که قصد سفارش نایلون حباب دار را دارید، بهتر است این سوال را از خود بپرسید که آیا بر روی این محصولات نیاز به چاپ احساس می‌شود یا خیر. همچنین از یاد نبرید که نوع چاپ مورد استفاده باید با ویژگی‌ های مختلف نایلون حبابدار سازگاری داشته باشد تا به کیفیت نهایی این محصولات آسیب نرساند. پیشنهاد ما در سایت پلی پارس تهران به شما این است که حتماً قبل از سفارش چاپ نایلون حبابدار حتماً با افراد با تجربه و متخصص در این زمینه مشورت کنید. مشاورین ما آماده‌اند تا اطلاعات و راهنمایی‌ های لازم را در اختیار شما قرار دهند تا به این صورت بتوانید بودجه خود را به درستی مصرف نمایید.

 

سوالات متداول

آیا امکان چاپ نایلون حبابدار وجود دارد؟

بله، امروزه دستگاه‌ ها و تجهیزات مختلفی برای چاپ نایلون حبابدار موجود است که مزایای زیادی را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

چاپ روی نایلون حبابدار چه مزایایی دارد؟

چاپ نایلون حبابدار به شما اجازه می‌ دهد تا لوگو، تصاویر و متون مختلفی را بر روی نایلون‌ های حبابدار مورد استفاده برای بسته بندی چاپ نمایید. این موضوع علاوه بر تاثیر مثبت روی اهداف بازاریابی، به زیبایی بیشتر و بسته‌ بندی کمک خواهد کرد.

هزینه چاپ نایلون حبابدار چقدر است؟

بسته به حجم نایلون حبابدار، ابعاد و اندازه متون و تصاویر، جزئیات آنها و روش مورد استفاده برای چاپ پاسخ به این سوال متفاوت است و برای دستیابی به جواب دقیق می‌ توانید با متخصصین ما تماس بگیرید.

چه روش‌ هایی برای چاپ روی نایلون حبابدار وجود دارد؟

روش‌ های گوناگونی برای انجام این کار وجود دارد که در این مطلب آنها را خدمت شما معرفی کرده‌ ایم.

برای چاپ روی نایلون حبابدار از کجا اقدام کنیم؟

شرکت‌ های مختلفی که در زمینه فروش نایلون حبابدار فعالیت دارند، می‌ توانند این محصولات را با طرح‌ های اختصاصی چاپ شده و متون مختلف در ابعاد و اندازه‌ های گوناگون به مشتریان عرضه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *