معرفی نایلون ضربه گیر

خرید نایلون حبابدار

نایلون ضربه گیر را میتوان از جمله نایلون هایی دانست که از شفافیت بالایی برخوردارند و حباب هایی بادی شکل بر روی آنها قرار گرفته است. این حباب ها نه تنها به عنوان ضربه گیر عمل می کنند بلکه بسیار سبک می باشند. به عبارتی میتوان گفت خاصیت ضربه گیر بودن این نایلون ها به لطف حباب هایی است که بر روی آن تعبیه شده است. سایز این حباب ها معمولا چیزی حدود 6 میلی متر تا 26 میلی متر می باشند. البته امکان ساخت سفارشی آنها تا اندازه 10 میلی متر نیز وجود دارد. برای سفارش می توانید با شرکت پلی پارس تهران تماس بگیرید. سوالی که در این زمینه ذهن افراد را به خود مشغول می کند؛ قیمت نایلون حبابدار است. باید بگوییم برای خرید پلاستیک حبابدار در ابتدا نیاز است تا در ابتدا اطلاعات کاملی در رابطه با آن بدست آورید.
از همین رو در ادامه این مقاله در نظر داریم توضیحات کاملی را در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کاربرد نایلون ضربه گیر

به طور کلی نایلون ضربه گیر برای نگهداری وسایل و البته بسته بندی آنها مورد استفاده قرار میگیرد. این مسئله خصوصا برای آن دسته از وسایلی که خاصیت شکنندگی دارند بسیار صادق است. خرید نایلون حبابدار کمک می کند تا از صدمات ناشی از جابجایی جلوگیری به عمل آورید. علاوه بر تمامی این موارد، نایلون ضربه گیر، دارای خاصیت خنثی سازی شوک های الکتریکی برای قطعات الکترونیک را نیز دارا می باشد.
از جمله دیگر استفاده هایی که از این نایلون ها می شود، کنترل استرس است. مطمئنا حداقل برای یکبار هم که شده اقدام به ترکاندن حباب ها کرده اید. این کار در کاهش استرس تاثیرگذار است. همچنین لذتی دو چندان دارد.
تقریبا سال 1960 بود که برای اولین بار این نایلون به صورت گسترده برای جابجایی کامپیوترهای بسیار جدید مدل IBM1401 مورد استفاده قرار گرفت. این کامپیوترها قرار بود برای خریدارانش ارسال شود. نکته جالب تر اینجاست که نایلون حبابدار در ابتدا به عنوان کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگیرد. اما کمتر کسی را میتوانستید پیدا کنید که تمایل داشته باشد دیوارهای خانه اش همانند پیله باشد.
اما آیا تاکنون فکر کرده اید که در حین خرید نایلون حبابدار با انواع مختلفی از آن روبرو شوید؟ در ادامه شما را با آنها روبرو خواهیم کرد.

 

فروش نایلون ضربه گیر

انواع نایلون حبابدار را بشناسید

امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، پس خیلی جای تعجب نیست که با انواع مختلفی از نایلون های حبابدار روبرو شویم. اما مسئله اینجاست که این نکته میتواند بر روی قیمت نایلون حبابدار تاثیر بگذارد. به همین دلیل نیاز است تا انواع مختلف آن را بشناسید و متناسب با نیاز خود اقدام به خرید نمایید.

نایلون ضربه گیر دو بعدی

نایلون ضربه گیر دو بعدی را می توان پرمصرف ترین نایلون حبابدار در میان عموم مردم دانست. اصلی ترین دلیل این موضوع را می توان به کاربرد بسیار بالای آن در بسته بندی تمامی جنس ها اعم از ظروف شیشه ای، لوازم هوشمند، صندلی، تابلوها و حتی قطعات الکترونیک و… دانست.

نایلون ضربه گیر سه بعدی

به طور کلی نایلون های سه بعدی در راستای بسته بندی کردن تمامی لوازم و ابزارهای مکعبی شکل بکار گرفته می شود. این نوع از نایلون ها به واسطه در اختیار داشتن حجم مکعبی شکل، به عنوان یک گزینه بسیار مناسب جهت بسته بندی اجسام بزرگ و معکبی مورد استفاده قرار میگیرند. و از طرفی کار را برای مصرف کننده راحت می کنند. از جمله بهترین کاربردهای آنان میتوان به بسته بندی وسایلی مانند لوازم برقی آشپزخانه مانند یخچال، ماشین لباسشویی، گاز و.. اشاره کرد . در این میان نباید از بسته بندی وسایل صنعتی، کمد، تخت خواب و… توسط این نایلون ها غافل شد.

سه لایه حباب درشت

نایلون های ضربه گیر حباب درشت، به طور معمول از یک لایه بیشتر برخوردار می باشند. از همین رو کارآیی بالاتری را در این زمینه از خود بروز می دهند. در واقع این لایه آخر کمک می کند تا مقاومت موجود بر روی سطح نایلون افزایش پیدا کند. این مسئله را میتوان مدیون درشت بودن حباب های نایلون دانست. اگر قصد بسته بندی کالاهای بزرگ و مکعبی شکل را دارید، توصیه می کنیم حتما به سراغ بهره گیری از این نوع نایلون بروید.

سه لایه حباب ریز

لایه سومی که بر روی حباب های ریز نایلون های ضربه گیر تعبیه شده، کمک می کند تا حباب های سطح پایین نایلون بر اثر فشار نترکند و به محصول بسته بندی شده، هیچگونه آسیبی را وارد نکنند.

کلام آخر
حال نسبت به تمامی انواع نایلون های ضربه گیر آشنایی پیدا کرده اید. مطمئنا میدانید کدام یک از آنها میتواند به طور کامل نیاز شما را برآورده سازد. اگر هم سوالی در رابطه با قیمت نایلون حبابدار ذهن شما را به خود مشغول کرده، توصیه می کنیم به بخش تماس با ما سایت پلی پارس تهران مراجعه کنید. کارشناسان ما میتوانند اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *