دسته بندی انواع نایلون بر اساس ضخامت

فروش نایلون

اگر قصد خرید نایلون هایی مناسب، با توجه به نیاز خود را دارید، باید در ابتدا با انواع نایلون و البته ضخامت های آنان آشنایی بیشتری پیدا کنید. تنها در این صورت است که میتوان گفت، خرید شما نتیجه بخش بوده و به طور کامل نیاز شما را برطرف خواهد کرد.
نایلون از جمله انواع پلیمر بوده که در بازار تولید می شود. شرکت پلی پارس تهران را نیز باید یکی از برترین تولیدکنندگان در این عرصه بدانید. اوایل سال 1953 بود که این ماده به صورت کاملا اتفاقی کشف شد. و در دسته مواد نرم قرار گرفت. به همین دلیل است که بهره گیری از آن، ارتباطی مستقیم با ضخامت آنها دارد.
در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. و دسته بندی درستی از انواع نایلون ها و ضخامت های آن ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انواع نایلون و ضخامت شان

محال است در دنیای پیشرفته امروزی، محصولی به مرحله تولید برسد، و پس از دریافت نتیجه مطلوب، انواع مختلفی از آن به بازار ارائه نشود. این مسئله در رابطه با نایلون ها نیز صدق می کند. در این قسمت شما را با انواع نایلون ها و ضخامت آنها آشنا خواهیم کرد.

نایلون های گلخانه ای

نایلون گلخانه ای را میتوان محبوب ترین انواع نایلون ها دانست. این نایلون ها در دسته بندی انواع نایلون و ضخامت های آنان قرار می گیرند. و با توجه به هزینه های بسیار کمی که در اختیار دارند، توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید.
در وهله اول باید بدانید این نایلون ها از ضخامت زیادی برخوردارند. از همین رو برای محافظت از گل ها و گیاهان بسیار مناسب اند. حتی گفته می شود که جایگزینی مناسب برای شیشه هستند و به همین دلیل است که باید ضخامت بالایی داشته باشند. با توجه به وزن کم آنها، حتی به جای اسکلت های فلزی نیز کاربرد داشته و مورد استفاده قرار میگیرند. بهره گیری از این نایلون ها، هزینه ساخت گلخانه را تا حدود قابل توجهی کاهش می دهد.

نایلون های پشت چسب دار

از جمله دیگر نایلون هایی که باید نسبت به ضخامت آنها اطلاعات کاملی بدست آورید، نایلون های پشت چسب دار یا سلفون می باشد. این دسته از نایلون ها از قدرت چسبندگی در سطح خارجی خود بهره مند هستند. از همین رو، این قابلیت را دارند که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گیرند. ضخامت آنها بسیار پایین است. از همین رو برای محافظت از برخی محصولات همچون غذاها و میوه و.. کاربردی می باشد.

نایلون های شیرینگ

نایلون شیرینگ از جمله محبوب ترین  و پرکاربردترین نایلون ها برای بسته بندی انواع محصولات می باشد. اگر قصد خرید و تهیه این دسته از نایلون ها را دارید، باید بگوییم که آنها در ضخامت های بسیار متفاوت تولید می شوند. همچنین از نظر سایز نیز متنوع هستند.
جالب اینجاست؛ از این نایلون ها تحت عنوان نایلون کوچک شونده و نایلون حرارتی نیز یاد می شود. زیرا قابلیت استفاده در بسیاری از صنایع را دارند. شما میتوانید با توجه به نیازی که از این نایلون ها دارید؛ ضخامت مورد نظر خود را سفارش دهید. در این زمینه میتوانید با کارشناسان و متخصصان شرکت پلی پارس تهران ارتباط برقرار کنید. آنها میتوانند اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند و نیازتان را برطرف سازند.

نایلون های حبابدار

نایلون حباب دار را همگی ما دیده ایم. همه ما بارها استفاده کرده ایم. به گونه ای که یکی از تفریحات مان در کودکی ترکاندن این حباب ها بوده است. به عقیده بسیاری از افراد، این نوع از نایلون ها، بهترین نایلون های محافظت کننده هستند که با پوشش دهی بسیار مناسب خود از هرگونه شکستگی و ضربه خوردگی آنها جلوگیری به عمل می آورند. همانطور که می دانید برخی از محصولات از حساسیت بالایی برخوردارند و نباید کوچک ترین ضربه ای به آنان وارد شود.
ضخامت این نوع از نایلون ها تا حدود زیادی از سایر نایلون های موجود در بازار بیشتر است. از همین رو وزن بیشتری نیز دارد.

خرید نایلون پفکی

کلام آخر
در این مقاله تا حد امکان با انواع دسته بندی نایلون ها و ضخامت آنها آشنا شده اید. می دانید هرکدام از آنها در چه زمینه ای میتواند نیاز شما را برآورده سازد. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرد، به بخش تماس باما سایت پلی پارس تهران مراجعه کنید. آنها میتوانند اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *