نايلون عريض چیست؟

فروش نایلون عریض

آن دسته از نایلون هایی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد، نایلون عریض نام دارد. مسئله اینجاست که این دسته از نایلون ها برخلاف سایر نایلون های موجود اعم از شرینگ، حباب دار، استرچ و… تنها باید در صنایع کشاورزی و در راستای پوشش دهی سقف و… مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل است که از آنها تحت عنوان نایلون کشاورزی نیز یاد می شود. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، انواع مختلفی از آنها با توجه به نوع و ضخامت ‌شان طراحی و تولید شده است.
به نوعی هر چه تعداد لایه های این نوع از نایلون ها بیشتر باشد، کیفیت آنها نیز بالاتر است. برای خرید نایلون های عریض میتوانید با شرکت پلی پارس تهران تماس بگیرید. کارشناسان اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.
با این حال در ادامه این مقاله در رابطه با این نوع از نایلون ها توضیحات کامل تری را خدمت شما شرح خواهیم داد. اگر قصد خرید دارید، این اطلاعات میتواند به شما کمک کند. با ما همراه باشید.

 

نایلون پلی پارس تهران

نایلون عریض چه ویژگی هایی دارد؟

در ابتدا باید بدانید نایلون عریض در ابعاد بسیار مختلفی تولید می شود. به عنوان مثال شما این نایلون ها را در ابعاد 10 تا 80 سانتی متری در نظر بگیرید. ضخامت آنها را نیز بین 30 تا 300 میکرون فرض کنید. همین تفاوت های بسیار کوچک است که در نوع نایلون های موجود تفاوت هایی را به وجود می آورد و حتی در قیمت نهایی نیز تاثیر می گذارد.
برای بهره گیری از این نوع نایلون ها در مسقف نمودن کارگاه ها یا گلخانه ها به پایه های فلزی و یا حتی ستون های فلزی نیاز پیدا خواهید کرد. این پایه و ستون ها کمک می کند تا نایلون ها ثابت بمانند و نور به طور کامل به داخل گلخانه یا هر چیز دیگر بتابد. نایلون های کشاورزی به واسطه اینکه توانایی اضافه کردن آپشن های مختلف را دارند، منحصر به فرد می باشند. به عنوان مثال شما میتوانید در حین سفارش از شرکت تولید کننده بخواهید تا ماده هایی را به آن اضافه کند که توانایی مقابله با اشعه فرابنفش خورشیدی را داشته باشد. یا حداقل مقاومت بالایی را در برابر این اشعه از خود نشان دهد.
این مسئله بر هیچکس پوشیده نیست که نور مادون قرمز منجر به تولید گرما می شود. میتوانید با اضافه کردن مقادیری مختلف، کاری کنید تا نایلون ها توانایی جذب اشعه مادون قرمز را داشته باشند و به واسطه آن فضای داخلی گلخانه یا مکان مورد نظر، شب هنگام دمای خود را از دست نخواهد داد. در واقع آن دسته از گیاهان گلخانه ای که در نظر سرما دچار سرما می شوند، دیگر جبران پذیر نخواهند بود. از جمله دیگر ویژگی های مهم این نایلون ها میتوان به خاصیت ضد الکتریسیته ساکن اشاره کرد. به نوعی اجازه نخواهند داد که گرد و غبار جذب شوند و در نتیجه محیط تمیز خواهد ماند. علاوه بر این موارد، نایلون های کشاورزی میتوانند از خاصیت ضد بخار یا خاصیت ضد مه گرفتگی نیز برخوردار باشند. در این صورت هیچ ‌گونه بخار روی نایلون ها تجمع نکرده و شرایط برای رشد یک سری از میکروب ها فراهم نمی شود.

نایلون کشاورزی چه کاربردهایی دارد؟

در قسمت بالا توضیحات کاملی در رابطه با ویژگی های این محصول خدمت شما ارائه داده ایم. حال در نظر داریم به بخش کاربردها بپردازیم. مسئله ای که اغلب مخاطبان را به سمت خود جذب می نماید.
1) این امکان وجود دارد که از نایلون های عریض در ساخت و ساز به عنوان یک پوشش بتنی یا عایق سقف استفاده شود. نایلون عریض کمک می کند تا از ورود و خروج گرما یا سرما جلوگیری به عمل آید.
2) در حین حمل و نقل و بارندگی میتوان از این نایلون ها در راستای محافظت از بار در برابر باران و اثرات خارجی استفاده نمود.
3) در حوزه کشاورزی و دامداری برای عایق کردن محل های مورد نظر و ثابت ماندن دمای محل دامپروری بسیار مناسب است.
با این تفاسیر میتوان درک کرد نایلون کشاورزی یک عایق بسیار خوب و مناسب برای بهره گیری در بسیاری از کارها می باشد. شما میتوانید از آنها با توجه به نوع استفاده مصرف و با توجه به نیاز خود ضخامت و عرض آن را دستخوش تغییرات کنید.

کلام آخر

نایلون عریض یا همان نایلون های کشاورزی این روزها با توجه به پیشرفت چشمگیر فناوری در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شوند. برای خرید آنها از شرکت پلی پارس تهران تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید.
در این مقاله هم تا حد امکان در رابطه با نایلون عریض توضیحاتی خدمت شما ارائه داده ایم. با این حال اگر سوالی باعث شده تا ابهاماتی در ذهن تان وجود داشته باشد. توصیه می کنیم با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. آنها می توانند اطلاعات و راهنمایی های دقیقی را در اختیار شما قرار دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *