نايلون لمينت چیست

فروش نایلون

باید بدانید این روزها به واسطه پیشرفت قابل توجهی که در علم و تکنولوژی رخ داده، محال است با انواع مختلفی از یک نوع محصول روبرو نشویم. نایلون ها نیز از این قضیه مستثنی نیستند. در واقع این تنوع بالا کمک کرده تا افراد بلافاصله پس از مشاهده نایلون مربوطه، نسبت به محتویات داخل آن آگاه شوند. و یا حتی بدانند کدام یک از نایلون های موجود در بازار، میتواند با نوع محصول یا مواد اولیه آنان سازگاری مناسبی داشته باشد. در این میان نایلون لمینت از جمله معروف ترین ها و پرکاربردترین ها می باشد.
اما لمینت چیست؟ چه کاری انجام می دهد؟
لمینت نوعی پلیمر به شمار می آید که به صورت کوتینگ بر روی سطح کیسه ریخته می شود. و ضخامت آن به هیچ عنوان بالاتر از 20 کرون نخواهد بود. زمانی که این لایه بر روی کیسه قرار می گیرد، خاصیت ضد رطوبتی به آن می افزاید. حتی به دلیل سطح صافی که به وجود می آید، چاپ بر روی کیسه با کیفیت بالاتری انجام می شود و بر استحکام و مقاومت آن می افزاید. باید بدانید نایلون لمینت شاید ضد رطوبت باشد اما نمیتوان از آن به عنوان محصولی کاملا ضد آب یاد کنید.
اصلی ترین تفاوت میان کیسه لمینت و لایه پلی اتیلن یا همان نایلونريال در میزان عدم نفوذ رطوبت آنهاست. در هر صورت باید توجه کنید کیسه ها در حالت استاندارد، 100 درصد نمیتوانند ضد آب باشند.
با این حال میتوانید با کارشناسان و متخصصان شرکت پلی پارس تهران در ارتباط باشید و اطلاعات کاملی را از آنها دریافت نمائید.

لمینت را بیشتر بشناسید

قبل از هر چیزی باید بدانید لمینت به هیچ عنوان چاپ نیست. در واقع زمانی که کار چاپ به اتمام رسید آن را پرس یا لمینت می کنند. با این کار عرض های مختلفی از این نوع نایلون ها در شرکت ارائه خواهد شد. لمینت در دو نوع تولید می شود. لمینت سرد و لمینت گرم.
لمینت سرد به طور معمول نازک تر بوده و البته از ظرافت و زیبایی بیشتر برخوردار است. البته این مسئله بر روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.
لمینت گرم اما به صورت مات یا براق تولید خواهد شد. بیشترین کاربرد این نوع از لمینت ها برای کارهای بزرگ یا همان لارج فرمت یا پلات استفاده می شود. متداول ترین روش لمینت روش گرم است که در آن پوشش پلاستیکی را با حرارت بر روی سطح می کشند.

با مشخصات نایلون لمینت آشنا شوید

در زمان تولید یک محصول محال است هیچ ویژگی مثبت و مشخصات فنی را برای آن در نظر نگیرند. این مسئله در رابطه با نایلون لمینت نیز صادق است.
از بارزترین ویژگی ها و مشخصات نایلون لمینت میتوان به خاصیت هایی نظیر سطح صاف با قابلیت چاپ پذیری زیباتر با امکان اضافه نمودن گاست، دولایه بودن، مقاومت کششی و فشاری بالا ضد رطوبت، نور و بو و تنوع رنگ اشاره کرد. البته در این میان نباید از قابلیت برش گرم و سرد آنها در حین تولید غافل شد.
عرض کیسه لمینت از 25 سانتی متر تا 2.10 متر به صورت دو لایه می باشد. طول آن بنا نیز با توجه به سفارش مشتری تعیین خواهد شد. این دسته از نایلون ها همچنین میتوانند به صورت تک لایه نیز طراحی و تولید شوند. تاکنون به نایلون های رنگی توجه کرده اید؟ آیا میدانستید که امکان تولید سفارشی آنها وجود دارد؟ شرکت پلی پارس تهران شرایطی را فراهم آورده تا این نایلون ها را در 6 رنگ مختلف به صورت کاملا سفارشی تولید نماید.
وزن این دسته از کیسه ها نیز با توجه به عرض و نوع سفارش و حتی مصرف مشتری متغیر می باشد. برای ساخت و تولید روکش لمینت نیز از پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده می کنند.

قیمت کیسه لمینت چقدر است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که قبل از خرید و استفاده از نایلون لمینت در ذهن مخاطبان شکل میگیرد، قیمت آن است. باید بدانید لمینت ها به عنوان یک لایه محافظتی بر روی نایلون ها قرار میگیرند. از همین رو در حین دوخت کیسه، در داخل آن قرار گرفته و از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند. هر چقدر ضخامت نایلون نازک تر باشد، مسلما بر روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد.
ضد آب و ضد آفتاب بودن نایلون حتی بر روی قیمت اثرگذار است.
برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با قیمت نهایی نایلون ها، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان ما میتوانند اطلاعات دقیقی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *