در خرید نایلون حبابدار چه نکاتی مهم است؟

نایلون حبابدار پلی پارس تهران

آیا نایلون پفکی را می شناسید؟ باید بگوییم منظور همان نایلون حبابدار است. نایلونی که از کودکی دیده ایم و سعی در ترکاندن حباب هایش داشته ایم. نایلونی که به واسطه ویژگی های منحصر به فرد خود اجازه می دهد تا از محصولات و کالاهایمان به خوبی در برابر ضربه خوردن و هرگونه آسیب دیدگی محافظت به عمل آوریم. به همین دلیل است که همواره از آن به عنوان یک عایق محافظتی در بسته بندی ها یاد می شود. و همیشه پای ثابت بسته بندی ها است.
این نوع از نایلون های موجود در بازار، از لایه ای نایلون ورقه ای و حباب هایی بر سطح آن تشکیل شده اند. این حباب های متشکل از هوا، کمک می کند تا محصول پیچیده شده با نایلون هیچگونه آسیب و ضربه ای را در برابر ضربه، خط و خش و حتی حرارت متحمل نشود.
در حال حاضر انواع مختلفی از نایلون های حبابدار در بازار وجود دارد. شما میتوانید با توجه به نیاز خود به سراغ استفاده از آنها بروید. اما مسئله اینجاست؛ برای خرید نایلون حبابدار باید چه نکاتی را در ارجحیت قرار دهیم؟
برای پیدا کردن پاسخ این سوال، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. زیرا در نظر داریم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

 

خرید نایلون پفکی

نکاتی برای خرید نایلون حبابدار

همه ما وقتی قصد خرید محصولی کاربردی را داریم، در تلاشیم تا با رعایت برخی نکات، بهترین تصمیم گیری را داشته باشیم. و البته از هدر دادن پول مان جلوگیری کنیم. این مسئله در رابطه با نایلون حبابدار نیز صدق می کند. خصوصا اینکه ارتباط مستقیمی با کالاهایمان دارد و به نوعی ارزش سرمایه مان به آن وابسته است. پس اهمیت دارد تا در خرید آن نهایت دقت را بکار گیریم.
در ادامه شما را با برخی نکات آشنا خواهم کرد که بسیار اثرگذار خواهد بود.

نایلون چندلایه

در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی رخ داده، نایلون های حبابدار در دو نوع 2لایه و 3لایه طراحی و تولید می شوند. هر چند در موارد استفاده هیچ اهمیتی ندارند. یعنی شما میتوانید از آنها برای بسته بندی اشیا بزرگ و کوچک استفاده کنید. تنها تفاوت میان آنها به میزان حفاظت شان برمیگردد. جایی که نایلون های سه لایه از قدرت بیشتری برای محافظت از کالا برخوردارند.
چنانچه احساس می کنید کالای شما ممکن است در معرض ضربات نسبتا بیشتر یا بزرگ تری قرار بگیرد بهتر است نایلون حبابدار سه لایه را برای بسته بندی آن استفاده کنید.

حباب درشت و حباب ریز

جالب است بدانید متخصصان، نایلون حبابدار را از نظر اندازه حباب نیز به دسته بندی های مختلف تقسیم کرده اند. در واقع اندازه قطر حباب ها میتواند متغیر باشد. آن دسته از نایلون هایی که حباب آنها بسیار ریز است، به طور معمول تنها برای جلوگیری از ایجاد خط و خش بکار گرفته می شود. آنها توانایی محافظت از ضربه و آسیب های بزرگتر را ندارند. نمونه بارزی از آنها در صفحات موبایل و قاب های گوشی دیده می شود.
پس اگر قصد محافظت از اشیا ظریف را دارید، این نوع از حباب های ریز میتواند نیاز شما را برآورده سازد. البته نباید به سراغ ریزترین اندازه حباب بروید. در حد چند میلی متر تا یک سانتی متر میتواند نتیجه مثبتی را به همراه داشته باشد و البته با هزینه پرداختی شما تطابق پیدا کند.
برای وسایل بزرگتر و سنگین تر حتما نایلون های حباب درشت را خریداری کنید، تا بتواند به خوبی از وارد شدن ضربه به آن جلوگیری به عمل آورد.

نایلون دو بعدی و سه بعدی

آیا به گوشه ذهنتان خطور کرده بود که نایلون حبابدار به صورت دو بعدی و سه بعدی در بازار موجود می باشد؟ در واقع این دسته از نایلون ها برای بسته بندی کالاهای مکعبی شکل مناسب هستند. اما نایلون سه بعدی به چه صورت است؟
این نوع از نایلون ها به روشی تا خورده به حساب می آیند و به شکل یک مکعب در اندازه های مختلف هستند. شما میتوانید بدون هیچگونه زحمت خاصی آنها را بسته بندی، برش و چسب بزنید و سپس محصول خود را با نایلون حبابدار سه بعدی بسته بندی کنید.
نایلون های دو بعدی اما به صورت ورقه ای و پاکتی در بازار موجود می باشند. این نوع از نایلون ها اغلب ورقه ای بوده و به صورت رول هستند. تنها کافیست یک رول کامل را خریداری کنید. متوجه می شوید که میزان زیادی از نایلون حبابدار را در اختیار دارید.
دقت کنید که کیسه ها و پاکت های دو بعدی و سه بعدی ممکن است پس از آن که اشیا را در آن قرار دادید، کمی فضای اضافه داشته باشند، مخصوصا در گوشه های پک. به منظور عایق کردن درست وسایل باید این فضاهای خالی را با کاغذ باطله و مچاله شده پر نمایید.

کلام آخر
در این مقاله نکات مهم و کلیدی را که در حین خرید نایلون حبابدار باید به آن توجه کنید، خدمت شما ارائه دادیم. حال می دانید با توجه به نیاز خود باید به سراغ چه نوع نایلونی بروید. نایلون های متفاوتی وجود دارد. انواع مختلفی که حتی به گوشه ای از ذهنتان خطور نکرده بود. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده و یا اگر قصد خرید نایلون های حبابدار را دارید، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان ما اطلاعات و راهنمایی های دقیقی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *