نایلون حبابدار چیست؟

نایلون ضربه گیر پلی پارس تهران

همه ما حداقل برای یکبار هم که شده نایلون حبابدار را دیده ایم و برای ترکاندن آن تلاش کرده ایم. این نایلون دوست داشتنی که به عنوان عایق کننده و ضربه گیر استفاده می شود از بالشتک هایی پر شده که هوا در آن جریان دارد. این عایق کننده در بسته بندی ها باعث می شود تا هیچگونه ضربه ای به وسایل وارد نشود.
از همین رو میتوان گفت که این نایلون ها مخصوص بسته بندی هستند و وجود حباب های کوچک هوا این امکان را به آنها میدهد که به عنوان کوسن و محافظ اشیاء شکننده مورد استفاده قرار گیرند. با این حال بسیاری از افراد به دنبال این مسئله هستند تا علم پشت این بسته بندی ها را کشف کنند. اگر بخواهیم به طور خلاصه به آن بپردازیم باید بگوییم که با بسته شدن حباب، دو لایه فیلم پلی اتیلن از هوا به وجود می آید. این حباب ها در برابر هرگونه آسیب به مواد شکننده هنگام حمل و نقل یا جابجایی وارد عمل می شوند. شما میتوانید آنها را به صورت ورقه ای یا رولی خریداری نمایید. البته کارشناسان پلی پارس تهران میتوانند اطلاعات کامل تری در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.
با این حال در این مقاله اطلاعات کامل تری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فروش نایلون حبابدار

کاربرد نایلون حبابدار چیست؟

همانطور که گفته شد نایلون حبابدار با هدف محافظت از محصول در برابر عوامل خارجی مورد استفاده قرار میگیرد. اهمیتی ندارد که این محصول کوچک (ظروف و وسایل آشپزخانه) باشد یا لوازم بزرگ. زیرا حتی مبل ها را با این نایلون ها میپوشانند تا از آنها در حمل و نقل محافظت نمایند و از ایجاد هرگونه خط و خش جلوگیری به عمل آورند.
به طور کلی اما این دسته از نایلون ها، کاربردهای بسیار زیادی دارد و نام بردن از آنها در یک مقاله امکانپذیر نیست. گروه تولیدی پلی پارس تهران اما میتواند مشاوره های بسیار کاربردی را در رابطه با نوع جنس هرکدام از آنها، کاربردشان و بازده ای آنها در اختیار شما قرار دهند.
اما آشنایی با برخی کاربردها خالی از لطف نیست:
• بسته بندی لوازم خانگی
• لوازم الکترونیکی
• انواع محصولات چوبی، مبل ها، دکوراسیون و…
• بسته بندی های صنعتی
• صنف های شیشه بری و تولیدات شیشه
• و…

تولید نایلون های حبابدار به چه صورت است؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که تولید این محصول با هیچگونه محدودیتی در قسمت ابعاد و لایه بندی مواجه نخواهد شد و مشتری میتواند با توجه به ابعاد محصول بسته بندی در هر ابعادی که میخواهد آن را سفارش دهد. همچنین با توجه به میزان ضربه گیری و شکنندگی محصول مورد نظر می توانید به صورت تک لایه یا چند لایه این نمونه را سفارش دهید. اما به طور کلی نایلون حبابدار این پلاستیک دوست داشتنی به صورت رولی یا فله ای قابل تولید است. اما برای سهولت اغلب تولیدکنندگان آن را به صورت رول ضربه گیر تولید می کنند.
اما اگر تمایل داشته باشید میتوانید به صورت فله ای هم سفارش دهید.
در این راستا کارشناسان ما میتوانند اطلاعات دقیق و راهنمایی های مفیدی را در اختیار شما قرار دهند.

مزایای بهره گیری از نایلون حباب دار

مطمئنا تا زمانی که یک محصول مزایایی را با خود به همراه نداشته باشد افراد به سراغ بهره گیری از آن نخواهند رفت. این مسئله در رابطه با نایلون حبابدار نیز صدق می کند. با توجه به اینکه این محصول انواع مختلفی دارد نیاز است که مزایای بهره گیری از آنان را بشناسید. این مزایا عبارتند از:
• به عنوان بهترین عایق های حرارتی و صوتی شناخته می شود.
• بسته بندی و حمل و نقل آن بسیار راحت است.
• از کثیف شدن و یا خرابی محصول جلوگیری به عمل می آورد.
• برای جابجایی وسایل و یا جابجایی محصول تولید شده به عنوان ضربه گیر مهم و مفید شناخته می شود..
• و…

کلام آخر
در این محتوا تا حد امکان در رابطه با نایلون حبابدار اطلاعات بدست آوردید. حال میدانید که بزرگترین کاربرد این محصول چیست و چگونه میتوانید آن را تهیه کنید. حتی نسبت به مزایای آن اطلاعات مناسبی را بدست آوردید. باید بگوییم که این محصول توسط شرکت تولیدی پلی پارس تهران نیز تهیه خواهد شد و این امکان برایتان وجود دارد که آن را سفارشی سازی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید به بخش تماس باما مراجعه کنید تا کارشناسان ما اطلاعات کامل تری در این حوزه در اختیار شما قرار دهند..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *