کاربردهای نایلون حباب دار

نایلون حباب دار یک ماده پلاستیکی شفاف است که عمدتا برای بسته بندی وسایل شکننده استفاده می شود. این حباب ها بر روی سطح پلاستیک به طور منظم مانند نیمکره هایی بیرون زده و پر از هوا هستند که به عنوان بالشتک برای اجسام حساس و به راحتی شکستنی عمل می کنند. بسته بندی حباب دار در اندازه های مختلف موجود است. اگرچه با این بسته بندی می توانید هر چیزی را بسته بندی کنید ، موارد خاصی وجود دارد که باید بهتر محافظت شوند و با دقت بسته بندی شوند.

وسایل شکننده

ظروف چینی ، شیشه ها ، آینه ها ، آثار هنری مانند نقاشی و مجسمه ها و گلدان های گرانب ها در گروه اقلام شکننده قرار می گیرند این اجسام ظریف هستند و در معرض آسیب قرار دارند. بنابراین ، به عنوان بسته بندی نایلون حباب دار توصیه می شود تا بهترین محافظت را داشته باشد.

محصولات حساس

وسایل الکترونیکی ظریف هستند و اگر به خوبی محافظت نشوند ، ممکن است در معرض خطر قرار گیرند. حتی یک سقوط ملایم نیز می تواند به صدمات جبران ناپذیری منجر شود. همچنین  این موارد باید در برابر بار الکتریکی ساکن محافظت شوند. بسته بندی این محصولات در نایلون های حباب دار ضد استاتیک اطمینان حاصل می کند که محصولات حتی در صورت افتادن نیز بی خطر هستند و همچنین از اشیا در برابر تخلیه بار الکترواستاتیک محافظت می کند.

اقلام احساسی

میراث خانوادگی ، اشیا ظریف یادگاری ، کتاب های گرانبهایی که برای شما عزیز است برخی از موارد احساسی هستند که هر کسی می خواهد هنگام جابجایی یا قرار دادن آن در انبار ، با نهایت دقت از آن مراقب کند. در این موارد نیز نایلون حباب دار یک گزینه کارآمد ، ایمن و آسان برای بسته بندی است که باید در نظر گرفته شود.

مبلمان و اثاث خانه

این روزها با رشد فروشگاه های الکترونیکی ، می توانید مبلمان و یا هر وسیله ی دیگر خود را بصورت آنلاین خریداری کنید. فروشگاه های آنلاین اطمینان حاصل می کنند که این محصول هرچند کوچک کاملا سالم به دست مشتریان برسد. برای اطمینان از عدم صدمه به محصولات تحویل داده شده ، آنها موارد را در نایلون های حباب دار می پیچند. به عنوان مثال ، روکش های میز شیشه ای ، درب های کابینت شیشه ای یا هر قسمت دیگر از مبلمان شیشه ای که بسیار شکننده هستند ، معمولاً در چندین لایه از نایلون های حباب دار پیچیده می شوند تا بالشتک ها در برابر لرزش ها و ضربه ها در زمان حمل و نقل از جسم محافظت کنند.

مزایای نایلون حباب دار

نایلون حباب دار قابل استفاده مجدد است

وقتی کارتان را با بسته بندی کردن نایلون حباب دار تمام کردید ، آن را دور نریزید! بسته بندی حباب دار تقریباً همیشه می تواند مورد استفاده مجدد قرار گیرد مگر اینکه به طور قابل توجهی آسیب دیده باشد. تا زمانی که بیشتر حباب ها دست نخورده باشند . بهتر است که از نهایلون های خود به خوبی استفاده کنید تا  بارها و بارها برای محافظت از با ارزش ترین کالاهای خود در حمل و نقل بتوانید از آن ها بهرمند شوید. این موضوع باعث می شود که نایلون حباب دار در مقایسه با برخی از انواع بسته بندی که استفاده مجدد از آن دشوار است ، گزینه ای سازگار با محیط زیست باشد و همچنین می تواند صرفه جویی بالقوه زیادی را نیز در پی داشته باشد.

نایلون حباب دار سبک است.

نایلون حباب دار از سبکترین مواد بسته بندی است. ساختار آن بیشتر هوا است و برای دوام چند لایه پلاستیک فوق العاده سبک دارد. این نایلون ها یک ماده کاملاً سبک هستند که می توانند به صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل تبدیل شود ، به خصوص اگر شما به صورت عمده آن ها را تهیه می کنید. صرفه جویی در آن جایی معنا پیدا می کند که وزن محصول در هزینه های حمل و نقل آن موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *