مزایای نایلون شرینک

خرید نایلون شیرینگ

شاید در مورد مزایای بسته بندی شرینک چیزی شنیده باشید. با این حال ، بسته بندی شرینک دقیقاً چیست و آیا چیزی است که می توانید استفاده کنید؟

بسته بندی شرینک (Shrink wrap) یک فیلم پلاستیکی است که می توانید آن را دور هر شی object ، بدون توجه به اندازه و شکل آن بپیچید. سپس گرما بر روی سطح اعمال می شود که باعث جمع شدن پلاستیک می شود. همانطور که کوچک می شود ، با شکل جسم شما مطابقت دارد و خود را مهر و موم می کند..

روش های مختلفی برای شرینک وجود دارد. وسایل كوچكتر را می توانید در یك نایلون شرینک جمع كنید و سپس با آن را گرم كنید. سایر موارد ممکن است در یک لوله بسته بندی کوچک قرار بگیرند که از نظر طول قابل تنظیم است. امکاناتی که مرتباً جمع می شوند ، بارهای بزرگتری را می پوشاند ، ممکن است از دستگاه بسته بندی جمع کننده استفاده شود ، که می تواند همه را بطور همزمان بپیچد ، گرم کند و آب بندی کند.

مزایای نایلون شرینک

نایلون شرینک کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف دارد. نه تنها استفاده از آن آسان است ، بلکه طیف گسترده ای از مزایا را نیز به همراه دارد.

محافظت

هنگامی که گرما برای بسته بندی استفاده می شود ، یک مهر و موم بسیار محکم ایجاد می کند. این مهر و موم پلاستیکی به طور کامل از محتویات وکیوم شده محافظت می کند. پس از مهر و موم شدن ، اقلام دیگر در برابر خساراتی که می تواند در اثر گرد و غبار ، خاک یا رطوبت ایجاد شود ، آسیب پذیر نیستند. برخی از انواع بسته بندی شرینک حتی با محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش نیز همراه است تا محصولات شما را از اشعه های مضر خورشید در امان نگه دارد.

دوام

نایلون شرینک از پلاستیک بسیار  مقاومی ساخته شده است و پاره یا سوراخ شدن آن مشکل است. برخلاف سایر مواد ، بسته بندی شرینک در معرض آفتاب یا سرمای شدید شکننده و ضعیف نمی شود. به محض اینکه بسته بندی شرینک بر روی اشیا شما گرم و مهر و موم شد ، شل نشده و افت نمی کند.

دستکاری

از آنجا که بسته بندی مهر و موم می شود و شکل خود را حفظ می کند ، هرگونه دستکاری بلافاصله قابل مشاهده است. به همین دلیل ، بسیاری از شرکت های دارویی و همچنین تولید کنندگان مواد غذایی در حال حاضر محصولات خود را بسته بندی می کنند. برخی از انواع بسته بندی های شرینک که توسط بانک ها و سازمان های دولتی استفاده می شود ، هنگام کشیده شدن پلاستیک تغییر رنگ می دهند تا نشان دهند که مواد مهر و موم شده اند.

قیمت مناسب

در مقایسه با سایر مواد بسته بندی ، بسته بندی شرینک می تواند یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه باشد. همچنین برای به حداقل رساندن فضا طراحی شده است. موارد بسته بندی شده را بدون استفاده از مواد حجیم اضافی مانند جعبه ها ، نزدیک هم نگه می دارد.

مارک تجاری

ویژگی اضافه شده بسته بندی شرینک این است که می تواند با رنگ ها ، کلمات ، تصاویر و آرم هایی که محصولات شما را تبلیغ می کنند ، طراحی شود. از طبقه تولید شما تا زمانی که به کاربر نهایی برسد ، محصول شما فقط در پلاستیک بسته بندی نشده است بلکه در مارک تجاری شما پیچیده شده است. این یک ابزار بازاریابی است که می تواند آگاهی از برند را افزایش دهد ، و شما را در معرض دید مشتریان خود قرار دهد.

حفظ

بسیاری از غذاهایی که باید نگهداری شوند ، چه برای حمل و نقل و چه برای افزایش ماندگاری ، در بسته بندی های شرینک جمع می شوند. بسته بندی شرینک مواد غذایی یک انتخاب منظم برای شرکت های تولید کننده مواد غذایی است.

چرا بسته شرینک می شود؟

بسته بندی کوچک کردن یک فرایند آسان است که فقط به دو مورد نیاز دارد – نوع مناسب پلاستیک و گرما. فقط با یک رول نایلون شرینک مناسب و منبع گرمایشی ، می توانید تقریباً هر چیزی که دارید ضد آب ، ضد رطوبت و هوا کنید. از آنجا که هیچ محدودیتی در اندازه بسته بندی شرینک- بزرگ یا کوچک- وجود ندارد اکنون شما راهی برای محافظت از حتی بزرگترین وسایل خود دارید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، بهتر است بدانید نایلون های شرینک قابل بازیافت هستند. وقتی کارتان با آن تمام شد ، می توانید آن را با کیسه های پلاستیکی دیگر خود تحویل بازیافت دهید تا برای استفاده های بعدی بازسازی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *