نایلون استرچ فیلم چیست؟

نایلون استرچ فیلم چیست؟

نایلون استرچ فیلم یک پلاستیک بسیار الاستیک است که برای جلوگیری از آسیب وسایل در هنگام حمل و نقل در اطراف محصولات مختلف (مانند پالت جعبه ها) کشیده می شود. خاصیت الاستیک نایلون استرچ محصولات را ایمن کرده و از محکم بودن آن ها اطمینان حاصل می کند. این ماده اغلب در واحد آماده سازی محصولات مختلف اجرا می شود، اما می تواند برای بسته بندی اشیاهای دیگر به طور مثال در هنگام اسباب کشی و … نیز به کار گرفته شود. نایلو کششی محکم به محصول می چسبد و در میلیون ها شرکت در سراسر جهان استفاده می شود..

تولید نایلون لمینت

لمینیت هنگامی اتفاق می افتد که دو یا چند لایه از مواد به وسیله انسجام یا چسبندگی کنار هم قرار بگیرند. نایلون های لمینت معمولاً لایه های مختلفی از مواد هستند که توسط نوعی پلیمر یا مواد پلاستیکی در کنار هم نگه داشته می شوند. تشخیص ورقه ها و پلاستیک های تقویت شده دشوار است زیرا لایه ها غالباً مقاوم و تقویت شده هستند.

استرچ فیلم پلی اتیلن

به منظور ایجاد بسته بندی ایمن برای محصولات، هم به یک دستگاه قابل اعتماد و هم به بسته بندی قابل اعتمادی نیاز است. استرچ فیلم پلی اتیلن برای بسته بندی محصولات یکی از بهترین گزینه ها است. در این بسته بندی هوا به طور کامل خارج می شود و محصول فشرده را در جای خود نگه می دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *