نایلون شیرینگ

تعریفی ازنایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ امروزه در سطح وسیعی در سراسر جهان برای بسته بندی محصولات استفاده می شود که باعث بسته بندی شکیل تر و تمیز تر و مقاوم تری می شود نایلون شیرینگ به صورت تک لا یا دولا تولید می شود.

از پرمصرف ترین و کاربردی ترین محصولات در ضمینه بسته بندی و محافظت از محصولات نایلون شرینگ می باشد. این نایلون ها برای بسته بندی، شکل دهی و عایق کردن کالا در برابر رطوبت، چیدمان و نظم بخشی و ساماندهی آنها جهت ارسال و جابجایی با مقاومت در برابر ضربه، نفوذ نور خورشید و رطوبت و گرد و غبار و آلودگی هوا و … استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده می شود و با اعمال حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن به شکل محکم اولیه در می آید.این نایلون ها یک  پلیمر از جنس پلی اتیلن به نام LDPEL می باشد. نایلون های شیرینگ قابل رنگ آمیزی نیز می باشند و طبق خواسته مشتری امکان رنگ آمیزی آن فراهم می باشد  و این امر یکی از دلایل محبوبیت بیش از پیش نایلون های بسته بندی شیرینگ می باشد. از خصوصیات آن می توان به پوشش و عایق آن اشاره کرد زیرا از رسیدن گرد و غبار به محصول جلوگیری کرده و باعث حفظ شدن آن و نشستن گرد و غبار بر روی آن می شود.

نحوه نگهداری از نایلون شیرینگ :

رول های آن برای جلوگیری از تغییر شکل باید به صورت افقی قرار داده شوند. حدالمکان باید در مکان سقف دار نگهداری شود تا نور مستقیم آفتاب به آن نتابد تا از تخریب نوری نگهداری شود .

موارد مصرف:

  1. صنایع غذایی
  2. شیشه سکوریت
  3. آجر
  4. پشم شیشه
  5. صنایع ساختمان
  6. قطعات خودرو
  7. صنایع خانگی