نایلون حبابدار

نایلون حبابدار چیست؟

نایلون_حبابدار به نوعی نایلون شفاف و ضربه گیرمی گویند و به این علت که از حباب های پر از هوا بر سطحش تشکیل شدهاست. این نایلون ها قدرت ضربه گیری مناسبی نیز دارد. از آن برای بسته بندی و نگهداری کردن کالاهایی که خاصیت شکنندگی دارند استفاده می شود. نایلون حبابدار می تواند به عنوان ضربه گیری عالی برای کاهش صدمات ناشی از حمل و نقل و جابهجایی استفاده شود. میزان مقاومت این نوع نایلون بستگی به اندازه حباب های آن دارد برای کالاهای ظریف تر و آن هایی که حساسیت بالایی دارند از نایلون هایی که دارای حباب های ریزتری هستند استفاده میشود. برای محافظت از کالاهای بزرگتر و شکستنی از نایلون هایی با حباب های درشت تر استفاده می شود.

 

نایلون حبابداردر انواع دولایه و سه لایه و در 5 اندازه حباب 5 – 10 – 15 – 20 – 25 میلیمتر در تنوع عرض 10 الی 200 سانتیمتر به شکل رول و کیسه موجود می باشد.

انواع نایلون حبابدار:

3 لایه حباب درشت

این نوع نایلون حبابدار به این علت که از یک لایه بیشتر از نوع دولایه برخوردار می باشد کارایی بهتری دارد و باعث خواهد شد که مقاومت حباب های روی سطح نایلون بالاتر برود. این نوع بهترین محصول جهت بسته بندی کردن کالاهای بزرگتر می باشد.

3 لایه حباب ریز

این نوع محصول به دلیل داشتن حباب های ریز و یک لایه اضافه تر در سطحش کارایی مناسبی را نسبت به نایلون های دولایه ارائه می کند. لایه سوم باعث می شود که حباب های سطح نایلون بر اثر فشار نترکند.

2لایه حباب درشت

این نوع از نایلون به علت داشتن قطر و حباب های درشت تر نسبت به حباب های ریز کارایی بهتری برای محافظت از محصول هنگام جابه جایی و حمل و نقل کالاهای شکستنی دارد. از نایلون های حبابدار برای اسباب کشی منزل استفاده فراوان می شود و بسته بندی تمام وسایل منزل با نایلون حبابدار انجام می شود.

همچنین چینی ها و شکستنی خانه ها و اداره جات به صورت مقاوم در برابر ضربه می شوند که بسیار مناسباین کار میباشد. نایلون های حبابداربه علت داشتن ضربه گیر هوا در سطح آن از قدرت ضربه گیری مناسبی برخوردار می باشد. تمامی رول های تولید شده در نایلون حبابدار بدون لبه ضخیم کنار رول می باشد(لبه گرفته). نایلون_حبابدار حباب 10 از عرض 15الی 250 سانتیمتر قابل عرضه می باشد.